VISUAL | Współpraca

sssssssssssss

W ostatnich latach to jeden z najprężniej rozwijających się gatunków fotografii reklamowej. Rozwój internetu oraz urządzeń mobilnych spowodował, że każdego dnia portale społecznościowe zalewane są milionem zdjęć z tagami #fashion, #outlift, #lookbook, #outfitinspiration. 

To na instagramie kobieta chwali się nową sukienka na wesele swojej siostry, a facet markowymi spodniami i butami z limitowanej kolekcji, które ubierze na najbliższe spotkanie z kolegami. Internet jest największym źródłem inspiracji modowych, dlatego każda firma chce przedstawić swoje produkty jak najlepiej.

# WYBIERZ

Sesja reklamowa
- Wykonanie banneru reklamowego na stronę www i facebook
- Krótki klip reklamowy w formie video!

prawa stronaaaaaaaaaa
Zdjęcia typu packshot

Oferuję najbardziej popularną formę zdjęć produktowych typu packshot, idealne na stroną internetową, do katalogu lub portali internetowych, które w dzisiejszych czasach wręcz wymuszają na sprzedawcy zdjęcia na białym tle. Sprzedajemy głównie w internecie a jakość zdjęcia ma duży wpływ na ostateczą decyzję zakupu

Zdjęcia typu lifestyle

Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia aranżowane, idealnie nadające się na serwisy społecznościowe typu facebook lub instagram, zdjęcia takie pięknie wkomponują się również w stronę z czasopisma.

Zdjęcia reklamowe stylizowane

Świetnie nadają się do przedstawienia kolekcji, określenia wizerunku marki. Idealne na bannery, na pierwsze strony katalogów.

Wykonuję również bannery i grafiki reklamowe